hakkımızda

Yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak yenilikçi enerji çözümleri üretmektedir

Yenilenebilir enerji kullan, Geleceğini güven altına al!

Vizyonumuz

Gelecekte daha temiz bir Dünya için doğayı kirletmeyen, canlılara zarar vermeyen, ekonomik ve taşınabilir yenilenebilir enerjili ile çalışan ürünler görmek istiyoruz.

Misyonumuz

Temiz ve ucuz enerjiyi, ulaşması zor yerlere götürerek fosil yakıt kullanmadan elektrik enerji üretip depolayabilen yeni nesil güç kaynakları üretip bu konuda öncü olmak istiyoruz.

2015 yılında tüm Birleşmiş Milletler Üye Devletleri tarafından kabul edilen 2030 Sürdürülebilir Kalkınma Gündemi, şimdi ve gelecekte insanlar ve gezegen için barış ve refah için ortak bir plan sunmaktadır. Küresel bir ortaklık içinde gelişmiş ve gelişmekte olan tüm ülkelerin acil bir eylem çağrısı olan 17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi (SKH) bulunmaktadır. Yoksulluğun ve diğer yoksunlukların sona erdirilmesi gerektiğini biliyoruz. İklim değişikliği ile mücadele ederken ve okyanuslarımızı ve ormanlarımızı korumak için çalışırken sağlığı ve eğitimi iyileştiren, eşitsizliği azaltan ve ekonomik büyümeyi teşvik eden stratejilerle el ele gidilmesi gerektiğini kabul ediyoruz.

Technopany, SKH üzerinde en az 10 olumlu etki yapıyor! Yaşam kalitenizi artırmak için müşterimiz olun.

Kurucu Ortaklar

Adsız (1)

Cenk CAMANAK

Co-Founder
Makine Mühendisi

cenkcamanak@technopany.com

İsmail Mert BASKIN

Co-Founder
Elektrik-Elektronik Mühendisi

mertbaskin@technopany.com

Destekler

İTÜ Çekirdek

Ön Kuluçka Girişimi

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi

Ön Kuluçka

Teknopark İstanbul

Teknopark İstanbul

Yenilenebilir Enerji Çözümleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin